Nuk pritej! “Po të puth unë sonte”/ Çfarë ndodhi mes Kiarës dhe Luizit gjatë natës? Këngëtari mbetet pa fjalë nga reagimi i moderatores

BBVA

Pas përfundimit të spektaklit të mbrëmjes së djeshme, banorët kanë darkur të gjithë së bashku dhe më pas janë ulur për të fjetur.

Duket se grupi “LEK” i përbërë nga Luiz Ejlli, Efi Dhedhes dhe Kiara Tito, nuk kanë qëndruar deri vonë për të biseduar me njëri-tjetrin. Kur këngëtari i njohur ishte duke u shtrirë në krevatin e tij, moderatorja ka shkuar për t’i dhënë puthjen e natës së mirë.

Luizi: Jo, po vij atje. Po nuk je në terezi. Qejf kam boll, por mos më thuaj dy herë se erdha, mos e vë në dyshim.

Kiara: Do shtrihem se më dhemb trupi

Kiara: Hajt se po të puth unë sonte

Luizi: Vi e të zgjoj unë në mëngjes, të puthi edhe kërcas me kusia.