Nuk ia vlen ky”, Kejvina i futet në shtrat Kristit gjatë natës, çfarë ndodhi

showbizz

Me kalimin e ditëve banorët e shtëpisë së Big Brother Vip kanë krijuar dhe më tepër afrimitete me njëri-tjetrin.

Përveç debateve të nxehta sigurisht në shtëpi nuk mungojnë as momentet gazmore si dhe lojërat që ata bëjnë.

Së fundmi, ka qenë modelja Kejvina Kthella e cila ka shkaktuar humor me veprimin e saj. Ajo i ka hyrë në shtrat gjatë natës Kristit.

Me vetëdije për të bërë shaka ajo futet në shtratin e Kristit teksa ai fle dhe në momentin që ai trembet e zgjohet, ajo i thotë: më fal se paskam ngatërruar shtrat, nuk është shtrati im.

Teksa drejtohet nga dhoma Kejvina më pas thotë: S’ja vlen ky moj të thashë. Si duket Kejvina kishte bërë plan që të trembte Kristin dhe për të shktaktuar një tjetër reagim nga ai të cilin nuk e mori.