Nuk është Luizi! Banori papritur i “BBV” puth Kiara Titon (Foto)

showbizz

Kiara Tito është komentuar më së shumti këtë edicion të “Big Brother Vip Albania 2” për marrëdhënien e saj me këngëtarin Luiz Ejlli.

Por nga ana tjetër edhe Ronaldo ka krijuar marrëdhënie miqësore me Kiarën brenda shtëpisë së Big Brother. Të dy kalojnë mjaft kohë bashkë. Së fundmi moderatori i ka dhuruar një puthje Kiarës, teksa po qënronin në oborr.

“O rreze drite. Ma jep pak faqen”, tha Ronaldo që puthi më pas Kiarën gjatë ditës së sotme.

Së fundmi, Luizi ka bërë një deklaratë së fundmi për moderatoren Kiara Tito.

“Është e mirë shumë, më rregullon ditën, ëmbëlsirë. U çova sot dhe i shkova te krevati”, i tregoi Luizi-Herionit.