Nuk do ta besoni se kush është vajza në foto. Sot është një nga femrat më të bukura Shqiptare..

Info

Ajo eshte nje nga ikonat e bukurise shqiptare. Eshte vajza e pare qe eshte shpallur Mis ne vendin tone. Edhe pse vitet po kalojne ajo ende eshte nje ikone bukurie. Ajo eshte… ‘ shikoni super ofertat e blackfriday me posht:

.Ajo është aktive dhe në rrjetet sociale, ku ndan shpesh foto me ndjekësit e saj.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare është rikthyer shumë vite pas në kohë, duke kujtuar momente nga adoleshenca.

Ajo shihet me flokë të shkurtë gjë të cilën nuk e kemi parë te ajo pasi u bë figurë publike duke u portretizuar gjithnjë me flokët e gjatë.

E buzëqeshur dhe në njërën prej tyre me syze, Valbona shihet teksa ka veshur rroba për djem por që sërish e bëjnë të ketë shumë hijeshi.

Ja postimi i saj: