Njerezit e Kiares nuk e duan Luizin! E trishte ajo cfare po i bejne nga jashte! Fansat shper thejne

BBVA

Mikeshat e Kiara Titos të cilat menaxhojnë instagramin e moderatores kanë postuar në rrjetet sociale

videon ku ajo fik qirinjtë e tortës pas mesnate duke pritur ditëlindjen e 27-të në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

Ajo që ka rënë në sy është fakti që në video nuk duket Luizi duke qenë se personi që e ka postuar atë ka zgjedhur ta publikojë në format reels duke humbur sfondin në dy anët e saj ku dhe ndodhej këngëtari në momentin e surprizës.

Por fansat e kanë interpretuar si injorim të prezencës së tij në krah të moderatores duke shpërthyer në komente pa fund.

Ka pasur nga ata që kanë thënë se Kiara nuk do të kishte qëndruar deri më sot brenda shtëpisë në rast se Luizi nuk do i kishte dhënë atë vëmendje duke e kthyer në një nga vajzat më të komentuara të këtij edicioni.

Fillimisht miqtë e Kiarës kanë bërë një story duke sqaruar se kjo nuk është bërë qëllimisht. Ndërkohë që pak momente më parë ata kanë ndarë një tjetër video ku Luizi i këndon Kiarës, duke shkëputur si përshkrim një frazë të modifikuar nga ai në këngën “Perfect”, “Kiara you look perfect tonight”.