Në mes të koncertit në SHBA, Alban Skenderaj i thotë dy fjalë për Luiz Ejllin! (Video)

showbizz

Luiz Ejlli vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut. Mes tyre, dy fjalë për këngëtarin i ka thënë së fundmi dhe Alban Skënderaj.

Teksa ndodhej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës bashkë me Miriam Canin duke kënduar në një koncert, Albani përmendi një moment edhe emrin e Luizit. Shiko vidjon poshtë S.pónsóred

Video

Ai tregoi në një farë mënyre para shqiptarëve se Luizi është banori i tij i preferuar.

“Mëngjes, drekë, darkë. Ka qënë Luizi patjetër, është i mrekullueshëm”, tha Albani.

Kujtojmë se hashtagu i Luiz Ejllit në rrjetin social TikTok, ka kaluar mbi 3 bilion shikime.