Nderrojne rolin Kiara behet si Luizi dhe Luizi si ajo, Armaldo qesh me lot.. (video)

BBVA

Luizi dhe Kiara janë dyshja më e përfolur në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ditën e sotëm ata kanë shkëmbyer rolet me njëri-tjetrin, teksa Kiara filloi të sillej si Luizi dhe,

këngëtari si moderatorja. Kështu, Kiara qëndroi gjithë kohës pranë tij, duke i shprehur dhe ndjenjat.

“nuk ri dot pa të, nuk ri dot pa e prekur”- shprehet ajo, teksa të dy kanë shpërthyer në të qeshura. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Vidjo