Na paska shpëtuar, Luizi tentoi të puthë Kiarën me trëndafil në dorë (VIDEO)

BBVA

Luiz dhe Kiara, janë kthyer në një afeksion për publikun. Mbrëmjen e djeshme, gjatë festimit të ditëlindjes së moderatores, Luizi ka bërë një tentativë për të puthut Kiarën, por pa sukses.

Moderatorja është larguar menjëherë dhe Luizi ka mohuar se po tentonte ta puthë.

Pasi ka kaluar mesnata në shtëpinë e “Big Brother VIP2” ka nisur festa. Shkak është bërë ditëlindja e Kiara Titos, e cila është banorja e parë që feston ditëlindjen në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred:

Vidjo