Menjëherë pas daljes nga BBV, Efi merr lajmin e bukur! Ja e mira që po i ndodh..

BBVA

Mbrëmjen e djeshme Efi u largua nga “Big Brother VIP” pasi Dea Mishel e çoi në nominim me Luizin dhe Kiarën. Mirëpo ndonëse konkurrentja nuk shkoi dot deri në finale, ajo ia ka dalë të fitojë zemrat e publikut.

Efi është kthyer në një personazh shumë të pëlqyer në rrjet dhe komentet për të janë nga më pozitivet. Jo vetëm kaq, ajo doli nga shtëpia e famshme me 162 mijë ndjekës në Instagram, por gjejeni çfarë?Ndjekësit e saj janë rritur ndjeshëm dhe kanë shkuar në 319 mijë (madje vazhdojnë ende të rriten).

Ishtë Dea që vendosi se do të çonte në nominim Efin, Kiarën dhe Luizin, teksa shtëpinë e ka lënë Efi. Ky largim ka sjellë reagimin e menjëhershëm të Luizit.

Por ajo që sot është bërë virale në rrjet është takimi i Efit dhe Luizit dhe fjalët që ky i fundit i tha në vesh. Teksa po e përqafonte për tu larguar

Luizi i ka thënë Efit se do t’ja merrte hakun për këtë që i bënë.“Do ta marr hakun”- dëgjohet t’i thotë Luizi Efit ndërkohë që kjo e fundit del nga shtëpia.