Maestro çudit: Publiku do doj më shumë Kejsi – Kristin se sa Kiara – Luiz..

BBVA

Ne shtepi po ndodhin shume biseda ku marin pjes gjithe banoret dhe japin mendimin e tyre rreth asaj që degjojne.

Por keto 2 ditë mardhenia qe ka ren ne sy eshte ajo mes Maestros dhe Oltes e cila eshte ven re nga te gjithe por dhe nga Luizi i cili pas kesaj i ka heq ‘viz’ Maestros ne lidhje me te. Vazhdo pamjet poshtë S.pónsóred

Ka patur shume biseda ku ‘grupi’ Olta Maestro jan mar me ‘fjale’ ne lidhje me ciftin Luiz Kiara.

Luizi po i rri indiferent dhe Maestro e thumbon nga ana tjeter pa e ditur qe me shume dem po i bene vetes, pak me pare ai i ka thene Oltes qe ata si cift do perfundojne dhe me te pelqyer do jen Kirsti dhe Kejsi te cilet jan afruar shume keto dit.

Maestro sipas Luizit ka filluar lojen por e ka filluar ne momentin me te keq, sepse pas kaq dite nuk mund te rifillosh dicka qe e ke mbaruar aty brenda. official.tekste