Luks milioneresh! “Dashuria, ja si e kaluan VIP-at shqiptar Shën Valentinin dhe çfarë dhuratash morën (FOTO)

Info

Urime e dhurata të shumta kemi marrë për Shën Valentin. Kjo është ajo çfarë e veçon ditën e të dashuruarve.

Dita e Shën Valentinit për shumë njerëz është dita më romantike e vitit dhe çiftet e përdorin këtë

ditë për të treguar kujdesin e veçantë ndaj njëri-tjetrit, me lule, çokollata, madje edhe me dhurata të çuditshme.

Urimet dhe dhuratat për më të dashurit e tyre nuk munguan as nga yjet e shoubizit shqiptar. Fjalë të bukura përçuan ditëne djeshme, shumë nga artistët e njohur.

Ja disa nga urimet e vipave për Shën Valentin. Dhe jo vetëm kaq, në fotogalerinë më poshtë do të gjeni, ku dhe si e kaluan vipat Ditën e Dashurisë.