Luizit nuk i ndahett shpìrtii nga shija e kesaj formule, me je bere si Kiara nuk ndahem dot…

BBVA

Ne shtepine më të ndjekur te Big Brother Albania ku shumica e ‘Shqiptareve’ jan fokusuar se cfare ndodh brenda saj, nuk mungojne as batuta me te ndryshme ku te cilat kalojne virale ne rrjetet sociale.

Nje prej tyre eshte pija me shije qe banoret e perdorin brenda saj, ku shumica kane mbetur te mahnitur dhe shprehen se do e perdorin jasht sepse eshte vertet dicka qe ja vlen.

Efi dhe Luizi jan banoret qe me shume e perdorin dhe nuk rrin dot asnje sekond pa te, ku ky i fundit thote se me je bere si Kiara nuk rri dot asnje sekond pa te pare.

Ky produkt ka vite ne tregun shqiptare dhe nje prej pikave me te medha ndodhet ne tirane te Bulevardi Zhan D’ark perballe Taivanit.