Luizit ia ndjen zemra se duan t’i bëjnë puç: Po futën Butrintin në shtëpi, atëherë do jetë problem

BBVA

Mbrëmja e kaluar shënoi një moment romantik për dyshen më të përfolur aktualisht në të gjithë Shqipërinë Kiara-Luiz. Çifti Kiara-Luiz ditën e djeshme janë futur në dhomën e bebes së vogël, për tu përkujdesur për të.

Gjatë kësaj kohe, mes tyre u zhvilluan shumë biseda, mes të cilave edhe ndjesitë që Kiara ka karshi Luizit. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Ky i fundit e ka pyetur gjithmonë Kiarën se çfarë ndjen për të, por ajo i është përgjigjur duke i thënë se e ka shumë xhan, ose në raste të tjera, thjesht është shmangur.

Por duket se Luizi ka frikë akoma nga ish-i dashuri i Kiarës, bëhet fjalë për këngëtarin e njohur Butrin Imeri. Luizi gjatë një bisedë me Kiarën, Efin dhe Armaldon pohon se të vij i ish-i dashuri i Kiarës është problem edhe pse nëse ajo thotë se e ka shok.