Luizit do i bjere pika! Miku i tij jep lajmin e madh: Kemi mbledhur leket, ja cfare do i bejme Luanit tone

BBVA

Në “Drejt” nga Luan Rama në RTV Ora, Meridian Ramçaj, ish-banor i BBV u shpreh se ka kërkesa edhe për helikopter për në Big Brother Vip.

Ai theksoi se janë mbledhur njerëz që janë gati të fluturojnë, mbi 10 parashutistë dhe janë gati për helikopter.

Ramçaj: Kam kërkesa edhe për helikopter, por nuk është dhënë akoma leja nga Top-Channel për të fluturuar.

Janë mbledhur njerëz që janë gati të fluturojnë, mbi 10 parashutistë dhe janë gati për helikopter. Kam edhe mesazhet. Kaq njerëz që mblodhi Luizi nuk ka mbledhur as Basha.

Emisioni “Drejt” nga Luan Rama transmetohet çdo të hënë dhe të enjte ora 21:00 në RTV Ora.