Luizi s’i ndahet as teksa ajo bën dush, Kiara: Ik andej se ma nxive jetën

BBVA

Ndërsa Kiara po bënte dush Luizi nuk i është ndarë asnjë moment nga kabina e dushit. Por me sa duket ajo është bezdisur nga prania e tij, ndërsa lahej dhe e ka lagur me ujë që ta largonte.

Pasi ajo ka hedhur peshqirin e dushit, i ka thënë të largohej. Kiara: Ma ke nxirë, Luizi: Çfarë?, Kiara: Jetën…, Luizi: He dhe këtë e the Ata të dy dje patën një moment debati, pasi Luizi i mori varësen me kryq që ia kishte dhënë më parë që ta mbronte.

Ndersa zenkat e tyre kete jave kane vazhduar duke pasur mjaft mospajtime por qe me pas kane vazhduar prape ti tejkalojne dhe te mundohen qe te kalojne bukur me njeri tjetrin duke i lene zenkat menjane.

Ndryshe, Kiara dhe Luiz jane bere cifti me i preferuar i show bizit e sidomos brenda shtepise se Big Brother ku po vazhdojne te percjellen nga mijere njerez qe deshirojne ti shohin bashke.