Luizi paska pas te drejte, Eduart Grishaj sapo kapi “mat” gruan e tij: Sguxon do te dale ne (FOTO)

BBVA

Ndër çiftet më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptarë janë Arbana dhe regjisori i saj Eduarti.

Dyshja janë mjaft aktivë në rrjetet sociale, por Arbana së fundmi ka dashur të fsheh një postim prej partnerit të tij.

Arsyeja? Shumë vajza do ta kuptojnë, ajo i ka “vj dhur” bluzen bashkëshortit duke u ndjerë mjaft komode dhe bukur saqë publikoi edhe një foto.

Ndërkaq krahas shkruan: Si bëhet ai varianti që mund të ta shohin të gjithë foton përveç atij që i ke vj edh trikon?

Pas kësaj nuk ka munguar as komenti epik i regjisorit Eduart Grishaj.

“Nuk guxon robi me dal nga shtepia se të plaçkisin”, i kthehet ai./albeu