Luizi lumturohet pa fund, cfarë me keni bèrë a e dini cilin keni futur sonte, thirrni edhe…

BBVA

Nje tjeter banor eshte futur ne shtepine e Big Brother. Behet fjale per Tan Brahimin, aktorin e AL Pazar dhe shkodran gjithashtu si Luiz Ejli qe e ka pritur ne qiellin e shtate…

“Arbana, do te iki ta mar une te lutem”, ka thene Luizi teksa ka shkuar te dera qe binte zilja. Ai ka hapur dhe e ka perqafuar. “Ooooo kush me ka ardhur, tèrmeti ne shtepi” Vazhdo pamjet poshtë S.pónsóred

“Arbana se ke idene se cilin ke futur ne shtepi, tani po deshe fut ke te duash ketu sepse me Tanin afer skam me frìke nga askush ktu ne shtepi. Po deshe fut edhe ushtr*ine”

Tan Brahimi menjehere ka nisur me provokimet teksa i pyetur se cfare profesioni ka eshte kthyer me “Jam vip! Parazitoj…” duke qeshur me pas.

Nderkohe qe ai e prezantoi veten se “nuk e kam ndjekur fare dhe eshte nje mundesi e madhe per mua Big Brother, por si cdo mundesi tjeter te madhe do ta shperdoroj”.

“Karakteristikat e mia? Haj dhe flas shume. Por besoj se kur flas jam edhe me mire se kur haj”, tha ai ne prezantimin e tij.