Luizi largohet sonte nga shtëpia e “Big Brother VIP”? Gazetari i njohur nxjerr burimet nga Top Channel

BBVA

Protagonist i këtij edicioni duket të jetë këngëtari Luiz Ejlli. Sonte në nominim janë Luizi, Kiara, Deamishel dhe Mikela.

Por, përtej mbështetjes që ndjekësit i kanë dhënë këngëtarit, duket se aventura për të mbaron mbrëmjen e sotme.

Edhe moderatori Florian Agalliu, referuar burimevee të brendshme nga Top Channel thotë se sonte del Luizi.

Nuk dihet nëse Agalliu ka burime të vërteta, apo thjesht po kërkon vëmendje nga spektakli më i ndjekur i momentit.

Por, në një kohë kur televotimi është ende i hapur, mos vallë produksioni ka vërtetuar se Luizi vu an nga s mundja e rrallë, për të cilën tha se isht historia e një shoku?

Thënë kështu, këngëtari penalizohet në mënyrë direkte.

Kjo pasi në Big Brother, të gjithë pjesëmarrësit duhet të gëzojnë shëndet të plotë.

POr ky lajm i trishte per ne fansat e tij, eshte kundershtuar menjehere nga moderatori, i icli mesa duket ka dash te na provokoje.