Luizi Kiares: Po si e zvendèson me jostek djalin 1.80metra i gjatë…

BBVA

Bëhet fjalë për protagonistet me te folur te momentin ne shtepinë e BBVA mes Kiares dhe Luizit qe kan qene ne qender te vemendjes per ate ç’ka po kalojne ate me njeri tjetrin.

Luizi i ka shprehur disa here pelqimin qe ka per Kiaren ndersa ajo thote qe mos te nxitohemi ne kete reality show, te presim dhe cka do ndodh jasht saj.

Nga ana tjeter Luizi vazhdon dhe tregon qe ai do bej gjithcka per te fituar Kiaren dhe deri tani ka arritur shume perderisa e bene ate te qesh ne cdo batut te saj. Officialtekste.

Mbremjen e kaluar para se te flinin Luizi i thote Kiares: Si eshte e mundur qe nuk pranon nje djal 1.80 i gjate dhe me zvendeson me nje zhele jostek. Pas kesaj bisede Kiara qesh dhe i thotë:
Vazhdo pamjet poshtë S.pónsóred

Vidjo