Luizi-Kiarës: Mezi pres të bëhesh nëna e fëmijëve të mi! A të të puth tani? Ja si reagon ajo

BBVA

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito po afrohen cdo ditë e më shumë me njëri-tjetrin. Pak para spektaklit të mbrëmjes, Luizi i ka kërkuar një puthje por Kiara nuk ka pranuar.

Teksa po shihen në sy për një kohë të gjatë, Luizi i tha se kishte për të qeshur të gjithë jetën dhe për këtë ishte i bindur se e donte dhe s’do ta linte kurrë.

“Mezi po pres dhe jam krenar që do jesh nëna e fëmijëve të mi. Nuk ka burrë nëne që ma heq këtë mendje. Edhe jam krenar që do jesh”, tha ai. “Ku e ke parë këtë, mua më thyhen gotat”, është përgjigjur Kiara.