Luizi i tregon vendin Kiarës pas një debati mes çiftit: Pa mua, ti do ishe jashtë BB me kohë…

BBVA

Luizi ka folur hapur me Kiarën teksa ndodheshin vetëm në dhomën e surprizave. Kiara e ka pyetur nëse do sillej keq me të po të mos kishte pëlqim.

Luizi u përgjigj se atë do e trajtonte si banorët e tjerë e madje do e kishte nxjerrë nga shtëpia me kohë. Ai e krahasoi Kiarën me Enin, i cili doli mbrëmë nga shtëpia. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Kete gje Kiara se ka pritur shume mire dhe eshte ndiere e ulur dhe e fyer nga Luizi dhe ka vendosur te largohet dhe mos ti flase per disa ore.

Por pastaj perseri jane normalizuar marredheniet dhe kane filluar te flasin dhe qeshin me batutat e njeri tjetrit. Kiares duket se nuk i ka pelqyer reagimi i Luizit.

A mendoni se Kiara mund te kishte qendruar ne shtepine e BB VIP po te mos kishte qene Luizi? Ae shikoni Kiaren si nje banore te forte edhe pa mbeshtetjen e Luizit?