LUIZI I KËNDON ‘SERENATË’ KIARES, OLTA DHE EFI I BËHEN VALLËTARE

BBVA

Luizi mbrëmë këndoi disa këngë me kitarë në oborr duke u argëtuar me banorët e tjerë të cilët e përgëzonin për talentin, por vëmendjen e mori një këngë që i këndoi brenda shtëpisë.

Ai shkoi tek Kiara e cila ishte duke pastruar fytyrën për ti kënduar një këngë me kitarë, por më interesante situaten e kanë bërë edhe olta me Efin ku vallëzonin mbrapa.

Duket se ky gjest i bëri shumë përshtypje Kiares që u shkri së qeshuri me këtë që bëri Luizi për të, që në fakt ai bën mjaft shumë për të gjatë gjithë kohës per t’ia shprehur dashurine qe ndjen per te.

Ndërsa për Kiarën edhe banorët edhe publiku kanë dyshimet e veta se Luizin po e përdor vetëm për lojë pasi ka luhatje në humor duke shprehur ndjenjat në forma të ndryshme./InfoKosova