Luizi dhe Maestro kapen keqq me duar, Kiara tentón ti ndaje por… (VIDEO)

BBVA

Luizi, Kiara dhe Maestro nuk kanë reshtur së bëri shaka me njëri-tjetrin pasditen e sotme në shtëpinë e Big Brother VIP.

Kiara dhe Maestro e kritikuan Luizin për mënyrën se si kërcen. Vazhdo shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Video

“Po s’janë të gjithë artistë moj Kiara, unë jam maestro,” tha Armaldo. Pas kësaj, ata filluan të bënin shaka për mënyrën se si puth Luizi.

“Unë s’di të puth. Ti je ai që di, që puth në qafë, në ballë, në buzë,” tha Maestro.

“Në të vërtetë Luizi puth shumë mirë,” shtoi Kiara.

Në këtë moment Luizi kapi në fytyrë Maestron: “Hajde të të mësoj si puthet”, por Kiara i ndau menjëherë.