Luizi bën plane” Ja si do të arratiset nga burgu !

BBVA

Big Brother ditën e djeshme, futi një zarf të zi në shtëpi, ku në të thuhej se Luizi, Olta, Armaldo dhe Kristi vazhdojnë të injorojnë rregullat e kësaj loje, njëra prej të cilave është edhe diskutimi për nominimet.

Për këtë arsye Vëllai i Madh i penalizoi banorët duke i “burgosur”. Dënimi fillon që nga mbrëmja e sotme deri në prime-n e ardhshëm ku ata jane te detyruar qe te qendrojne ne ate hapesire te mbyllur.

Por si duket Luizit i ka ardh në mend një super plan për të dal sa më shpejt nga burgu. Ai tha se këtë plan e kishtë zbatuar edhe kur ishte i mbyllur në dhomë me Efin dhe beson qe do te funksionoj.

Ai i ka propozuar banorëve tjerë që të mos flasin fare dhe në këtë mënyrë produksioni do i nxirrte vet nga burgu pas një dite sigurisht shkaku i shikueshmëris, mirepo Maestro, Kristi dhe Olta nuk po e zbatojne./InfoKosova