Luhet karta e fundit ndaj Luizit, ja çfarë pritet të ndodhë sonte! Do hyjë një VIP me V të madhe

BBVA

Sonte transmetohet në ekranin e Top Channel Big Brother Vip. Spektakli që ka thyer rekorde shikueshmërie.Por kush do ta lërë sonte shtëpinë?

Replika mëson eksluzivisht se Tea është ajo që do të lërë shtëpinë e Big Brother.Ajo ishte në nominim bashkë me Dea Mishel dhe Oltën, të nxjerra nga Kiara.

Spektakli do të shoqërohet me dinamika të shumta, ndërsa pritet që shtëpisë më të famshme në shqipëri t’i shtohet edhe Romeo Veshaj, shkruan Replika.al.

Produksioni i BBV ka rënë në hall me Luizin pasi fitorja e tij është e sigurt dhe nuk ka rival këtë sezon edhe pse ka pasur disa hyrje të reja.

Nuk është hera e parë që përflitet emri i Romeo Veshaj por deri tani s’ka pasur asnjë reagim nga ana tij dhe janë thjesht lajme portalesh.

Romeo e njeh mirë këtë format pasi vjet ka qenë Donaldi që shkoi deri në finale dhe Romeo e ka përjetuar thuajse njësoj pasi është angazhuar shumë për t’i dhënë mbështetjen maksimale binjakut të tij.