Lajmi për NDARJEN bëri xhiron e rrjetit, Bes Kallaku shpërthen KEQ në ofendime, ka dhe dy fjalë për Xhensilën

showbizz

Kohët e fundit në media është shkruajtur pafund për krisjen e marrëdhënies mes Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt, aludime të cilat morën fund, në momentin e publikimit të një video në rrjetet sociale.

Por pas kësaj Besi ka bërë për herë të parë deklaratën e tij bashkëshorten dhe vajzën.

Në emisionin “Zemër Luana” ai tha se në jetë familje, gruaja dhe vajza e tij janë gjëja më e shtrenjtë dhe dashuria më e madhe.

“Dua ta mbyll me një shprehje të At Zef Pllumbit, i cili thotë: Jemi ‘verbnue shpritnisht dhe nuk na bën krenar lashtësia kur duam të mundohemi si e si ti bëjmë vorrin vllahut. Ky është realiteti sot për fat të keq në Shqipëri.

Deklarata ime është që shenjtëria më e madhe është familja në jetë.

Dashuria më e madhe është familja, është vajza ime, gruaja ime kështu që për të gjithë portalet dhe të gjithë ju ju q** r**”- ka thënë Besi, duke e vulosur që mes çiftit çdo gjë është në rregull.

Fillimisht Besi ka treguar historinë e një vajze e cila dëshironte të largohej nga qyteti i saj edhe pse e donte shumë vetëm nga paragjykimet e fjalët e njerëzve. E duke e lidhur me këtë Besi është shprehur shumë I irrituar kundrejt njerëzve që shpifnin gjëra të pavërteta.