Ky eshte banori tjeter qe pritet te futet sonte ne shtepine e big brother, Fotografi…

BBVA

Pak minuta me pe u fut ne shtepine e big brother banorja e re Ermiona Lekbello e cila merret me menaxhim biznesesh në Itali.

Ermiona eshte nje kengetare dhe e cila shpesh eshte quajtur edhe sozia e Bleona Qerretit per menyren e saj per te kenduar por edhe aktruar ne skene dhe sigurisht per faktin se eshte femer e bukur dhe e pashme…

Por sonte pritet edhe banori tjeter i ri.

Banori tjeter qe do te futet edhte fotografi i njohur i VIP-ave, Pirro Beati, qe eshte gjithashtu i njohur pasi ka fotografuar edhe shume modele dhe emra te medhenj…