Kush ta thithi mo”! Kiara nuk di as te jape puthje, ja si Luizi e mëson (video)

BBVA

Mbrëmjen e djeshme pas disa zënkave gjatë ditës, Luizi dhe Kiara janë shtrirë bashkë dhe ai i afrohet ta puthë. Shiko videon më poshtë.

Pasi e puth ai i pëshpërit: “kur është butë mos i thith”. Kiara ia kthen pa u menduar: “kush ta thithi mo”, duke shkaktuar shumë të qeshura.

Video

Këto ditë Luizi ka qenë i angazhuar që tu heqë imunitetin banorëve të rinj kështu ka më shumë banorë për nominim.

Ai përpiqet të shpëtojë Kiarën. Nga ana tjetër Olta ka filluar një lloj presioni mbi Kristin që kur në shtëpi ka hyrë zarfi i kuq për të.

Ajo mendon se zarfi i kuq do ti japë mundësi të eliminojë ose nominojë kë të dojë siç ndodhi me Dea Mishel dhe Kiarën.

Luizi mendon se Vëllai i Madh nuk ka për ta përsëritur veten dhe avantazhi i Oltës do të jetë diçka tjetër. Do e zbulojmë sonte në Prime.