Kush doni të largohet neser nga shtepia e Big Brother Vip ? (Voto brenda Fotos)

BBVA

Të gjithë banorët e “Big Brother VIP”, përveç Kristit janë në nominim. Të martën njëri prej tyre do largohet. Votoni në sondazhin e mëposhtëm se cili banor do donit të largohej të martën.

Kush doni të largohet të martën nga BBV?
Votoni poshtë S.pónsóred

Armaldo
Amos
Dea Mishel
Diola

Kiara
Luizi
Nita
Olta
Tea
Valbona

Sipas jush cili eshte lojtari/ja që nuk jep azgje brenda shtepise, dhe qe duhet te dali kete te marte.