Kush del sonte? Zbulohet kush është banorja që ka më pak vota

BBVA

Të nominuarat e kësaj jave në Big Brother VIP ishin Olta, Tea dhe Dea Mishel. Të treja u dërguan në nominim nga Kiara, e cila të martën pati këtë avantazh duke hapur kutinë e Pandorës. Vazhdo pamjet poshtë S.ponsored

Publikohet një sondazh ku patën mundesine të votonit për banorin që dëshironin te largohej dhe votat më të shumta kanë qenë për Dea Mishel.

Dea ka marrë 59% të votave dhe pas saj vjen Olta me 30% dhe Tea me 11%.