“Kurrë mos folsh o Zot”, Kiara ia plăs në sy Luizit sa shumë e “do” (video)

BBVA

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë dy banorët më të pëlqyer dhe të komentuar në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Këngëtari kam qenë ai i cili ka shprehur pëlqimin për moderatoren që në ditët e para brenda shtëpisë. Afro një muaj që ata janë futur në “Big Brother”, raportet e tyre kanë pësuar ulje-ngritje herë pas here.

Por Luizi nuk heziton në asnjë moment që t’i shprehë dashurinë moderatores, nga ana tjetër kjo e fundit tregohet pak më e rezervuar. Sapo duket se po afrohen, dyshja përfshihet në debat.

Kështu mbrëmjen e djeshme, Kiara i ka kërkuar Luizit që ta lërë të qetë dhe të respektojë hapësirën e saj, pasi sipas Kiarës, ai e merr çdo gjë personale.

Kiara ishte duke biseduar me Efin te dhoma e gjumit teksa shkon Luizi dhe i thotë “kurrë mos folsh me mua”. Pjesë nga biseda: shiko v1djon poshtë S.pónsóred

Video