Kristi i jep ‘mend’: Bjeru të gjithëve tani, ke rastin! Luizi: Do e filloj me ty të parin

BBVA

Episode të reja po zhvillohen në Big Brother VIP pas Primes së mbrëmjes së kaluar. Luizi ka mbetur i mërzitur pas daljes së Efit dhe për mënyrën si doli.

Pas ngrënies së darkës, banorët filluan të bisedonin me njëri-tjetrin. Në një moment Kristi i thotë Luizit se tani ka rastin t’i godasë të gjithë.

Kristi: Fillo tani, ke rastin, bjeru të gjithëve bam bam. Luizi: Do ta filloj me ty. Kristi: Hahahaha. Luizi: Më tha babi jot, ma ngacmo pak çunin