“Kiara Tito po manipulohet, ndërsa Luiz Ejlli…”, rrëfehet piloti i famshëm i “BBVA”, ‘nxjerr të fshehtat’ e produksionit. Zbulon arsyen pse këngëtarit ju ndaluan parashutat

Info

Arbër Xhaja, është padyshim piloti më i famshëm në Shqipëri. Ai u bë i njohur per publikun gjatë ‘Big Brother VIP 1’, pas dedikimeve të shumta për Monika Lubonjën si dhe pas këngës së Romeos ‘Piloti Zemrës’.

I ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ përballë moderatores Ester Bylyku, Arbri foli për Luiz Ejllin dhe Kiara Titon.

Fillimisht ai zbuloi përse produksioni nuk lejonte surprizat për Luizin duke rrëfyer bisedën me ‘Vellain e Madh’, e mëpas përmendi dyshen Luiz-Kiara.

I pyetur nga moderatorja Ester Bylyku se çfarë nuk i pëlqen te Luizi, Arbri tregoi se ne përgjithësi ai është djalë pozitiv por ndonjëherë jep shumë detaje dhe e humb. Ndërsa moderatorja Kiara Tito është më e urtë se duhet dhe nuk duhet ta lejojë veten të manipulohet.