KIARA TITO FLET PËR ISH-PARTNERIN E SAJ: MË THOSHTE…

showbizz

Kiara Tito është treguar gjithmonë e rezerzuar kur bëhej fjalë për jetën private, duke mos zbuluar shumë detaje rreth marrëdhënieve të saj.

Por tashmë gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP” ajo ka hapur zemrën duke rrëfyer një ndër eksperiencat e saj në një nga lidhjet e dashurisë ku ka treguar se është ndjerë e paragjykuar.

“Unë gjithmonë kisha këtë dyshimin se përse ky njeri nuk ka patur asnjëherë një lidhje të gjatë dhe realisht ishin shume gjëra që nuk shkonin kishte shumë pasiguri tek vetja e tij dhe të gjitha mi trasnmetonte mua. Më thoshte: ‘Ti je kështu, ii si je ti, shi si e ke trupin’.

Unë mërzitesha por nuk e jepoja veten dhe thoja he se do kaloj nga oëlqimi që kisha për të por erdhi një pikë që nuk mbante më ujë pilafi ishte i padurueshëm edhe sot e këësaj ditë është njeriu që ma neverit sa her e shikoj nëpër tiranë, ndërroj rrugë.

Nuk para e kam këtë gjë me njerëzit e tjerë që jam frekuentuar por këtë njëher nuk dua ta shoh”- rrëfeu moderatorja gjatë një bisede me vajzat në oborr.

Kujtojmë se disa ditë më parë, gjatë një bisede me Amosin, Kiara foli për lidhjen e dashurisë që ka pasur me këngëtarin Butrint Imeri.

“Ne kemi qenë shumë të vegjël, 20 vjec të dy. Ishim moshatar. Ai ishte njeriu i duhur por në kohën e gabuar. Ne kemi folur por për rikthim nuk kemi biseduar”- u shpreh Kiara.

Kujtojmë se butrint Imeri dhe Kiara Tito janë një ndër dyshet më të komentuara të shoëbizit shqiptar.

Ata janë përfolur gjatë për një lidhje të cilën nuk e pranuan kurrë. Çifti u kapën mat teksa shijonin pushimet në të njëjtin vend apo pinin një kafe në një lokal të Prishtinës. Por sa herë që dyshja pyeteshin në media për një raport më shumë sesa shoqëror, ata e mohonin.

Mirëpo i ftuar disa javë më parë në “Zemër Luana”, Butrinti u pyet se përse u nda nga Kiara Tito.

“Nuk ka pas asnjë arsye pse jemi ndarë, por ajo ka shkuar në rrugën e saj unë në rrugën time”– u përgjigj asokohe Imeri duke konfirmuar kështu për herë të parë se ka pasur një romancë mes tyre.