Kiara ngjan kaq shumë si ish e dashura e Luizit, publikohen disa detaje dhe fotografi

BBVA

Ngjashmëri e ‘frikshme’, Kiara ngjan kaq shumë si ish e dashura e Luizit, publikohen disa detaje dhe fotografi.

Luiz dhe Kiara jane emrat me te perfolur ne mediat roze e ne rrjete sociale se fundmi, ku ata qe i pelqejne po i percjellin ne mase te madhe duke i dhene perkrahjen maksimale lojetareve te preferuar te tyre.

Sigurisht që njerëzit e rrjeteve sociale jnë të fiksuar pas detajeve, por së fundmi në rrjetin social janë shpërndarë foto të Luizit me ish partneren e tij, Megin, vajza e Jozefina Topallit ku bëhet krahasimi me Kiarën.

Thuhet se mes tyre ka ngjashmëri të frikshme, e nëse sheh fotot pa dyshim ngjajnë. Mos ndoshta Luizi prandaj pati këtë impakt me Kiarën që prej fillimi? Ndonse këtë gjë më së miri e di ai.