Kiara i propozon të bashkëjetojnë pasi të dalin nga BBV, çfarë thotë Luizi?

BBVA

Puthja mes Luzit dhe Kiarës mbrëmjen e djeshme bëri që shumica e shqiptarëve “të bërtisnin nga gëzimi” dhe ta perjetonin sikur te ishte dasma e tyre ose nje familjari te tyre.

E pas “dasmës” madhështore dje si duket çifti i ri ka nisur direkt me planet se çfarë do të ndodhë pasi ata të dalin jashtë.

Ka qenë vetë moderatorja ajo e cila i ka propozuar këngëtarit se pasi të dalin nga loja të bashkëjetojnë. Sigurisht, Luizi ka pranuar.

Ata tani po diskutojnë se në shtëpinë e kujt do të bashkëjetojnë, pasi ashtu si dhe vetë Kiara e tha nuk është gati për një dasmë zyrtare.

Dasma dhe puthja mes Luizit dhe Kiarës mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother Vip”, jo vetëm që ka gëzuar fansat e tyre, por lajmi ka bërë xhiron e rrjetit.

Në pankartën që mbante droni, ishte fotoja e puthjes mes Luizit dhe Kiarës dhe me mbishkrimin: “Gjithë Shqipëria feston me ju o mret”.