Kiara i flet Luizit: “Gënjeshtër e pafalshme, të lutem nga ky moment nuk dua të kem të bëj fare me ty”

showbizz

Kryefjala e mbrëmjes së kaluar padyshim që ishte “sëmundja” e një prej banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip, Luiz Ejlli. “Nuk është historia ime por e shokut tim”, kjo ishte deklarata e këngëtarit e cila la pa fjalë banorët dhe të gjithë shqiptarët në shtëpitë e tyre.

Më pas ai tha se gjatë këtyre ditëve ka patur disa simptoma dhe frika e shtyu të mendonte se mos ndoshta vallë dhe ai kishte diçka si shoku i tij. Prandaj, menjëherë Luizi u nis drejt spitalit “Nënë Tereza”për të kryer analizat, të cilat dolën brenda pak minutave ku u tha se këngëtari gëzon shëndet të plotë.

Përveç gëzimit që Luizit nuk vuan nga asnjë sëmundje, përgjigjja e këtyre analizave solli edhe revoltë nga banorët, madje disa prej tyre i kthenë edhe kurrizin, ku njëra prej tyre ishte pikërisht Kiara.

Kiara: “E nis me gjënë e parë që po ta them në besoj që ka një gjë, nuk e di se çfarë është por ka një gjë që se ke thënë ashtu si duhet. Ajo gjë që më ke bërë, si ma ke thënë është shumë e rëndë. Jam përpjekur mos ta flas me njëri, me veten që mos dilte me asnjë dhe është një gënjeshtër e pafalshme. Hap vidjo poshte S.pónsored:

Unë po ta them, ka diçka nuk e di se çfarë është, por ti me kë gënjyer dhe bravo të qoftë dhe ta jap dorën.
Dhe nëse thash që çfarëdo gjëje të ndodhë me këtë djalin unë do jem deri në fund. Unë kam një familje nga jashtë dhe ata nuk ndihen mirë që të më shohin mua duke qarë.

Unë kam shumë arsye për të qenë e ngarkaur dhe kam shumë të drejtë. Të lutem nga ky moment nuk dua të kem të bëj fare me ty, kam gjithë këto vite që përpiqem të ndërtoj këtë imazh dhe del një çun si ty e ta hedhë poshtë, por jo“, i tha Kiara Luizit.