Kiara e preferuara, nga djemtë…”/ Kush është bukuroshja e njohur që u bë pjesë e BB VIP2?

BBVA

Vajza e këngëtarit Sabiani, Kejsni Medini, është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2”.

Në klipin e saj prezantues, Kejsi tha se është 22 vjeçe, fotomodele dhe inspiron të bëhet këngëtare.

“Kam hyrë në Big Brother VIP për të treguar se nuk jam vetëm e bukur. Kiara është më e preferuara, nga djemtë nuk kam. Ndryshe nga banorët e tjerë, diçka që e nis e çoj deri në fund”, tha ajo.