Kejvina Kthella dhuron skena të nxehtα mbi shpinën e Amosit: Plak, nuk e di ca je tu humb (VIDEO)

showbizz

Kejvina Kthella ka “dhuruar” skena shumë provokuese dhe të nxehta brenda “Big Brother VIP”. Ajo ka hipur mbi shpinën e Amosit duke e masazhuar.

Efi: Po si e bën mesazhin andej se nuk po e kuptoj?
Kejvina: Këtu është skena

(Amos reagon i kënaqur)

Amosi-Kristit: Ça duarsh të arta o plak, nuk ta merr mendja ça je duke humbur
(Kejvina lëviz) Amos: Aty, aty

Kristi dhe Kejvina janë komentuar brenda shtëpisë së BBV2 pasi kjo e fundit shpeshherë e ka provokuar Kristin duke i kërkuar të flenë bashkë.

Ndërsa ajo ka masazhuar Amosin, ky i fundit ka ngacmuar dhe Kristin duke i bërë me dije se çfarë po humbet. Vidjo poshtë S.PÓN.SORED:

Vidjo