“Kam qejf meshkujt mëë të rinj se unë”, banorja e “Big Brother VIP”, flet për ish-të dashurin e saj

BBVA

Teksa debatet për punët e shtëpisë apo strategjitë e ndryshme mbizotërojnë në shtëpinë e BBV, shpeshherë banorët flasin edhe për të kaluarën e tyre, duke përmendur njerëz e ngjarje dhe duke përshkruar emocionet e tyre.

Ishte pikërisht Kejvina ajo që ditën e sotme, në një bisedë me Kristin, ka folur për ish-të dashurin e saj, teksa gjithashtu ka pranuar se pëlqen meshkujt më të rinj se ajo.

Mirë, i lezetshëm, i qeshur. Ishte 28-vjeç, kishim dy vite diferencë. Kam qejf meshkujt e rinj unë. Nuk i kam shumë qejf më të mëdhenjtë se unë.