Je shume seksìì’ Luizi i tregon Kiares se cdo i beje naten e pare jashte, ajo ngel pa fjale (Video)

BBVA

Pas disa debateve të vogla me njëri-tjetrin, duket se Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë rikthyer sërish te momentet romantike. Teksa mbrëmë ishin të shtrirë në të njëjtin krevat, nuk kanë ndaluar puthjet dhe të qeshurat.

Madje në një moment këngëtari i thotë moderatores se ‘është shumë s ksi’. Kiara i kthehet që i tha t’i bëjë komplimente, por jo kështu. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Video

Luizi: Je s ksi shumë, je s ksi im

Kiara: Të thashë të bëj komplimente por mos e… më kupton?

Luizi: Je bishë, je mbretëreshë

Kiara: Mos mi bëj të gjitha tani, lëri në vazhdimësi. Se duket sikur sa të thashë unë tani, po më bën komplimente

Luizi: O Zot sa ka me zgjatë ajo natë, ka me qenë nata ma e bukur e jetës sime. Atë natë do jesh mbretëresha e botës, vetëm do rrish.