Jam zgjuar shumë e mërzitur”/ Luizi bën gjestin e papritur ndaj Oltës, aktorja nuk e priste

BBVA

Mëngjesin e ditës së sotme Olta Gixhari është zgjuar shumë e mërzitur. Këtë e tha vetë aktorja e njohur teksa shkoi në oborr dhe iu bashkua Valbona Memës dhe Luiz Ejllit.

“Jam zgjuar shumë e mërzitur, shumë, shumë bile. Nuk jam fare në terezi. Nuk jam zgjuar në terezi fare”, tha Olta. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Kjo e fundit më pas pyet këngëtaren e dashur nëse di të bëjë kafen aty ku e kanë të vendosur dhe ajo i tha jo. Valbona thotë pastaj se do ta bëjë Luizi dhe aktorja shton më pas se “Luizi nuk ka qejf me e bërë”.

Këngëtari i njohur tha se qejf nuk ka, por duhet me ja bërë. Ai u ngrit pastaj dhe shkoi për t’i përgatitur kafen Oltës, e cila i tha: “Mos e bëj të fortë”.