Ja kush futet sonte në Big Brother Vip: “sozia” e Bleona Qerretit!

BBVA

Arbana lajmeroi sonte se do te prurje te re ne Shtepine me te famshme te Shqiptareve. Ne fakt, ne Big Brother Vip do te mberrijne edhe banore te rinj qe do t’i shtohen atyre qe jane aty…

Behet fjale per Ermiona Lekbello, qe eshte nje kengetare dhe e cila shpesh eshte quajtur edhe sozia e Bleona Qerretit per menyren e saj per te kenduar por edhe aktruar ne skene dhe sigurisht per faktin se eshte femer e bukur dhe e pashme…

Këngëtarja jeton mes Italisë dhe Amerikës e zotëron një pashaportë amerikane dhe njihet për udhëtimet e saj luksoze në Montecarlo dhe St.Tropez, në të cilat shpesh merr me vete dhe vajzën 22-vjeçare.