“Ishalla dígjèt dhe vet Luizi dhe pishina të jetë e mbushur me bènzínë”, deklarata e pacipë e këtij banori për dasmën

BBVA

Dy banorët që ndejtën larg dasmës së organizuar mbrëmjen e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP” ishin Dea dhe Amosi.

Teksa Kiara dhe Luizi bën një martesë të supozuar dhe shkëmbyen puthjen e parë në buzë, Dea dhe Amos po komentonin pamjen nga larg. Vazhdo pamjet poshtë S.ponsored

Aktori u shpreh se lumturia e çiftit ka për të zgjatur vetëm për pak kohë e më pas do të kthehet çdo gjë normalitet, ndërsa Luizin e krahasoi me personazhin e mbretit tek filmi vizatimor Shrek.

Mirëpo, gjithashtu një deklaratë e rëndë është dëgjuar të thuhet nga Amosi. Teksa Luizi po digjte shaminë e beqarit, ai është shprehur:

“Inshallah dígjèt i tëri dhe inshallah uji i asaj pishine është i mbushur me benzinë”, tha Amosi. Ndërsa Dea e miratonte duke qeshur.

Nga ana tjetër, publiku i ka etiketuar Amosin dhe Dean si dy personazhe negativ për shkak të komenteve dhe qëndrimit që mbajtën gjatë dasmës.