Ish të dashurës i bëhet qejfi për daljen e Amosit, bën komentin epik për Oltën dhe Dean

BBVA

Ish e dashura e Amosit, Gigliola Haveriku duket se është lumturuar për daljen e tij nga shtëpia e Big Brother. Ndaj ajo ka dy komente tejet pikante dhe thumbuese për dy nga mikeshat e ish të dashurit të saj.

Njërën e ka për Oltën duke thënë që më shumë qau për Amosin sesa për letrën e burrit të saj, ndërsa nuk ka kursyer as Dean duke thënë se tani që Amosi doli jashtë shtëpisë ajo po ha veten nga inati.

Ndërkohë që Amosi i është bashkuar opinionistëve në studio dhe është përballur menjëherë me komentet e para pas daljes nga shtëpia.Opinionistët komentuan edhe deklaratën ofenduese të Amosit për Kiarën, të cilën aktori tha se nuk e mbante mend.

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në studio se i erdhi keq që u largua nga disa njerëz që i kishte të afërt dhe u largua nga disa të tjerë që nuk i kishte.