Inis Gjoni nuk njeh moshë, fotot e saj nga Dubai i mahnisin të gjithë

Info

Prej disa vitesh, këngëtarja e njohur Inis Gjoni, është tërhequr nga ekrani për t’ju përkushtuar “Coco Antonel”, dashurisë së saj të madhe dhe teatrit.

Edhe pse jo shumë e pranishme në televizion, Inis Gjoni një prej vajzave më të bukura e më të suksesshme të showbiz-it shqiptar, ruan kontaktet me fansat e saj nëpërmjet rrjeteve sociale ku ndan vazhdimisht momente nga jeta e saj.

Ajo ka pritur vitin e ri në Dubai, ku po pushon bashkë me të bijën dhe ashtu siç është bërë zakon ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi ku duket më në formë se kurrë.

Inisi ka pozuar nga bregdeti me rroba banje, ku duket qartazi që mosha është vetëm një numër për Inisin, pasi e vështirë të besosh që ajo është 46 vjeçe…