“IKU KIARA”, Olta provokon Luizin duke e prekur në vendim intim…

BBVA

Olta dhe Kiara janë të dyja në nominim “kokë më kokë” dhe njëra prèj tyre, do të lërë mbrëmjen e sotme shtëpinë e “Big Brother”.

Kështu áktorja i ka deklárùar Kiarës se pasi moderatorja të dalë, gjëja e parë që ajo do të bëjë është të shkòjë të puthë Luizín, pasi ka disa hesape për të lárë me të.

“Po dòle ti, gjëja e parë, do íki të puth Luizín, do rrezíkoj shumë se do jetë shumë i acárùar. Do i them hajde…nuk e di çá do i them, do i them atë që do më vijë, atë që më ka thënë ai mua atë natë që dòli Maestro.

Atë natë jeni fùtur në suitë ju. Ai ka dalë, erdhi vetëm te tavolina, te darka dhe më tha mua hajde pak. ‘Hajde të të puth pak se je mërzítur sot se ka dalë Maestro’.

Po i thashë unë patjetër. Edhe ato batutat e veta që i ka ai thèrrëse. Pasi ai íku i thashë Deas që kam për t’ia kthýer. Kështu që po dòle ti, mòs e mèrr personale po ai ka ca hesape për të lárë me mua”, tha Olta.

Ndërkohë, Kiara iu përgjígj thjesht “shumë mirë”. Pasi kjo e f.undit nuk eshte se e p.rish shume terezine pasi duket se tashme nuk i merr me seriozisht fjalet qe thote Olta.

Gjithesesi nje gje eshte e qarte se banoret e vjeter e kane krijuar nje tstature dhe tashme loja ka hyre ne fnalen e saj te madhe dhe me daljen e Kiares, Luizi do te kete nje fokus e vetem e cila do te jete vetem tek loja.

N.daj dhe eshte mire qe moderatorja shqiptare e cila duke se nuk ka cfare ti ofroje me shtepise, sot pritet te jete ajo qe do te mb,ylle aventuren ne BBV duke ia lene vijimesine gares se f.orte mes Oltes dhe Luizit ku ky i f.undit eshte ne avantazh goxha te th.elle.