I lidhur jashte por…! Luizi bëhet xheloz për Kiarën, ja banori që po i vardiset

showbizz

Luizi duket se ka një pëlqim ndaj moderators, Kiara Titos, në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Kiara, ka treguar se nuk ndjen asgjë për Luizin, ndonëse i pëlqen si person.

Së fundi ai është bërë xheloz, duke menduar se Kiara ka pëlqim për Kristin.

Teas dhe Gentit nuk i ka rënë në sy kjo dhe kanë thënë se është Luizi ai që është xheloz. Luizi ka thënë se Kiara i vardiset Kristit edhe pse ai është i lidhur jashtë. Pamje më poshtë S.pón.sóred.