I ftuar apo banorë? Shtëpisë së BBV i shtohet një tjetër person

BBVA

Big Brother VIP Kosova vjen sot me një vrull ngjarjesh që nuk duhen humbur.

Dinamikat brenda shtëpisë kanë qenë të shumta, andaj ato do të shtjellohen një nga një. Por përpos kësaj sor do të jet edhe një i ftuar special.

Bëhet fjalë për reperin e dhjetëra hiteve, Mozzik i cili do të performojë për banorët dhe për publikun.

Gjithashtu është bërë e ditur se Getinjo dhe Ana do ta performojnë premierë këngën e tyre “Je e vetmja dashuri”, projekt ky që u nis dhe u bë hit kur të dy ishin brenda shtëpisë.