“Haje fara poshtë pallatit kur unë shëtisja botën”/ Sherri mes Kejvinës dhe Efit

showbizz

Modelja Kejvina Kthella, gjatë qëndrimit me Tean në oborr, ka treguar mospëlqimin e saj për Efin. Modelja kritikon intelektin e Efit, ndërsa nuk nguron të imitojë disa sjellje të saj.

“Nuk ma mbush dot ti mua mendjen e goc, kur ke qenë ti duke ngrënë fara poshtë pallatit, unë kam qenë duke shëtitur botën. Ky është ndryshimi. Se duket diferenca sa hap gojën”, thotë Kejvina për Efin.

Ndërsa Tea shtoi se “duket mënyra si je rritur, çfarë edukate ke marrë, çfarë vlerëson dhe çfarë jo”.